MISJA I CELE
  STATUT
  SZUKASZ POMOCY?
  CHCESZ POMÓC?
  SPONSORZY I DARCZYŃCY
  PARTNERZY
  PRZYJACIELE I DORADCY
  AKTUALNOŚCI
  GALERIA
  WŁADZE
  SPRAWOZDANIA FINANSOWE
  KONTAKT
 

O każde dziecko

Get Adobe Flash player

 
Fundacja "O KAŻDE DZIECKO" zaprasza na konsultacje psychologiczne oraz spotkania grupy wsparcia dla rodziców i opiekunów dzieci wymagających terapii. KONSULTACJE...
Jesień integracyjna z Fundacją
 Z dniem 05.10.2015. Zarząd Fundacji ogłasza nabór do programu „INTEGRACYJNA JESIEŃ” Program przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i młodzieży do 18-go roku życia...
 
Przekaż 1% Swojego podatku!

Z radością informujemy,  że w dniu 01.08.2013 roku Postanowieniem Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał wpisu Sądeckiej Fundacji „O KAŻDE DZIECKO” do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej.

W ten sposób Sądecka Fundacja „O KAŻDE DZIECKO” uzyskała status organizacji pożytku publicznego (OPP), a tym samym zyskała prawo do pozysykiwania środków na działalność statutową z odpisu 1% podatku.

 W związku z tym zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz naszej fundacji. Oprócz standardowego sposobu rozliczania się z właściwym urzędem skarbowym w formie pisemnej, można to uczynić również przy pomocy wersji elektronicznej wypełniając PIT bezpośrednio na stronie - KLIKNIJ TUTAJ.

Przekazując nam 1% swojego podatku pomagasz walczyć o KAŻDE DZIECKO! 


wszystkie aktualności »
 
     
  “O Każde Dziecko” © 2011
Sądecka Fundacja Na Rzecz Wspierania Profilaktyki Terapii i Rehabilitacji Zaburzeń Wieku Rozwojowego
realizacja: optisystem